SŁUPKI PARKINGOWE – BOLLARDY

AUTOMATYCZNE SŁUPKI PARKINGOWE TAAB

Oferujemy szeroki wybór blokad parkingowych obejmujący zarówno rozwiązania w pełni zautomatyzowane, jak  i również najprostsze manualne blokady parkingowe. Słupki parkingowe automatycznie chowane w podłożu, znane również jako bollardy,  są naturalnym uzupełnieniem systemów parkingowych. Tego typu rozwiązania często stosujemy przede wszystkim w miejscach, gdzie warunki techniczne nie pozwalają na montaż standardowego szlabanu.

PRZYKŁADY BLOKAD PARKINGOWYCH

Wyróżniamy kilka podstawowych typów blokad parkingowych. Poniżej przedstawione zostały cztery główne typy urządzeń.

BOLLARDY

Automatyczne słupki parkingowe są to blokady, które po odebraniu sygnału całkowicie chowają się w odpowiednio przygotowanym podłożu. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, ponieważ po schowaniu w jezdni nie mamy żadnego fizycznego modułu wystającego ponad poziom drogi. W przeciwieństwie do standardowych szlabanów bollardy często posiadają bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe i spełniają również funkcje antyterrorystyczną. Dzięki temu z powodzeniem stosujemy je w miejscach gdzie chcemy poza wygrodzeniem strefy dostępu zapewnić również wysoki poziom bezpieczeństwa

SŁUPKI PARKINGOWE Z FUNKCJĄ SKŁADANIA I DEMONTAŻU

Standardowe słupki stalowe z funkcją składania lub demontażu. Sprawdzają się tam gdzie konieczne jest wygrodzenie terenu parkingu przy jednoczesnym zapewnieniu przejazdu np. w przypadku dostaw towaru.

STALOWE SŁUPKI PARKINGOWE

Klasyczne stalowe słupki montowane montujemy na stałe do podłoża. Sprawdzają się wszędzie tam gdzie przy małym nakładzie kosztów chcemy wygrodzić teren w celu zabezpieczenia miejsc parkingowych. Wybierając słupki parkingowe tego typu należy zwrócić uwagę na parametry fizyczne, a w szczególności wysokość, grubość, wielkość podstawy oraz sposób montażu: na kotwy lub przeznaczony do wbetonowania. Jednocześnie bardzo istotne są parametry technologiczne ponieważ to one gwarantują nam długi czas użytkowania. Dlatego należy sprawdzić czy stal jest ocynkowana, jaka jest grubość ścianki materiału z którego jest wykonany słupek, oraz lakier jest naniesiony w sposób trwały.

BLOKADY PARKINGOWE

Ręczne blokady parkingowe są najprostszym najtańszym sposobem na ochronę miejsca parkingowego. Tego typu zabezpieczenia składane i blokowane ręcznie, powszechnie nazywane motylkami często wykorzystywane są na parkingach osiedlowych. Oferujemy ręczne blokady parkingowe zarówno z wbudowanym zamkiem patentowym, jak i również najprostsze, ale bardzo niezawodne urządzenia blokowane na kłódkę.

Automatyczny słupek parkingowy w połączeniu z systemem LPR, anteną RFID, oraz kontrolą dostępu na parking tworzą grupę znaną jako automatyczne urządzenia parkingowe. Oferta cenowa w 24h.

TAAB SYSTEMY PARKINGOWE
+48 603 905 905
+48 22 243 49 05
biuro@taab.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE

    (*) - pola wymagane

    Nasze produkty