O Firmie

TAAB dostarcza kompleksowe rozwiązania dla rynku parkingowego. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroki asortyment powodują, że oferujemy Państwu tylko  sprawdzone, oraz przyjazne dla użytkownika produkty.

Oferujemy pełny zakres urządzeń usprawniających funkcjonowanie parkingu.  Dostarczamy systemy parkingowe, bileterki, kasy parkingowe, szlabany, systemy rozpoznawania numerów rejestracyjnych LPR, tagi RFID, oraz pozostałe urządzenia w zakresie techniki parkingowej. Nasze rozwiązania sprawdzają się w obiektach biurowych, handlowych, medycznych, hotelowych, oraz mieszkalnych.

Zapewniamy pełny nadzór nad wdrożeniem inwestycji. Zaczynając od wizji lokalnej oraz kosztorysu, po prace instalacyjne i obsługę serwisową.

Innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii urządzeń oraz oprogramowania obniżają cenę zakupu i koszty bieżącej eksploatacji.

Zapewniamy realnie indywidualne podejście do każdego projektu. Dysponujemy szeroką ofertą urządzeń. Nie jesteśmy ograniczeni konkretnym produktem. Cena systemu parkingowego jest odzwierciedleniem jego parametrów technicznych. Jesteśmy elastyczni w tym zakresie. Oferujemy rozwiązania, które są adekwatne do realnych potrzeb danego obiektu.

Cena systemu parkingowego jest w pełni uzasadniona w zestawieniu z kosztami ręcznego poboru opłat. Cena jaką płacimy za bezobsługowy system parkingowy zapewnia komfortowe korzystanie z parkingu 24 godziny na dobę bez konieczności inwestowania w obsługę fizyczną. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania które mają realne finansowe uzasadnienie dla danego projektu.

Elastyczny dział serwisu wspiera bieżącą obsługę wdrożonych systemów.
Dbamy o to, żeby producent systemów parkingowych był w stanie odpowiadać na Państwa bieżące potrzeby. Jednocześnie sprawnie reagujemy w przypadku konieczności rozbudowy lub modernizacji systemu celem dostosowania do potrzeb Państwa rozwijającego się biznesu.

Zapewniamy dostawę i montaż kas parkingowych, szlabanów, bileterek i systemów parkingowych na terenie województwa Lubelskiego, Łódzkiego, Wielkopolski, Małopolski, Świętokrzyskiego, Dolnego Śląska, Podkarpacia, Pomorskiego, Podlasia, Opolskiego, Śląska, Lubuskiego, Mazowieckiego, Zachodnio Pomorskiego oraz Warmińsko Mazurskiego.

TAAB Systemy parkingowe
Szybka wycena:

Tel: + 48 603-905-905
Mail: biuro@taab.pl